0322 428 05 09 541 655 35 95

cakmaklaryataysondaj@gmail.com

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Çakmaklar Group Yatay Sondaj San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında kurulmuştur. Ancak temelleri 1974 yılına dayanmaktadır. Ekip çalışmasını ve katılımı önemseyen kadromuz kurumsallaşma yolunda ilerlerken, yıllarca saha desteği ve süpervizörlük anlamında bir çok yatay sondaj firmasına hizmet vermiş ve gelişimini desteklemiştir.

Profesyonel ekipmanlara ve teknolojinin en son ürünlerine sahip olan ekibimiz tecrübesini projelerine yansıtmaktadır. Sahadaki tüm uygulamalara hakim olan kadromuz, zorlu koşullarda iş bitirme becerisi ile mşterilerine güven vermektedir.

Çakmaklar yatay sondaj proje işleri dışında sahada ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipman, makine ve teçhizatı bünyesinde bulundurmakta olup tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Boring ve Çakma Sistemi ile Yatay Sondaj Teknolojisi

Günümüz teknolojilerinden birisi olan YÖNLENDİRİLEBİLİR YATAY SONDAJ SİSTEMİ ile yapılamayan hemzemin geçitlerde (kum, çakıl ve benzeri) sorunlu zemin alanlarında Boring ve Çakma sistemi kullanılır.

Bu sistem 800 ve 4000 çap arası geçişlerde borunun 1600 bar itme kuvveti ve hidrolik lif sistemi ile zemine çalışması ve harfiyatın asansör sistemi ile dışarı alınma yöntemmidir.

Çakmaklar Gorup, 40 tonluk yönlendirme sistemi ile Türkiye'nin en büyük makinesine sahiptir. Firmamız ayrıca çakma yöntemi ve helezon sistemini de bünyesinde barındıran Türkiye'de tek firmadır.

-->

Çakmaklar Group sondaj çalışmalarında fark yaratıyor.

İletişim

Anemon Ajans | © 2018

Scroll to Top